Roto Çatı Penceresi

Konforlu yaşam için fikirler

Bazen basit fikirler veya bu küçük fikirler bile evde yaşamak ve iyi hissetmek için yeterlidir. Roto olarak biz, insanların estetik ve işlevselliğin dayanıklılık ve verimlilikle buluştuğu gerçek projeler hayal etmesini, yaşam konforunu ruh, ışık, teknoloji ve tasarımla yeniden tanımlamasını istiyoruz.

Roto ürünleri

Standart olarak üstün kalite

İşimizi yürütme şeklimizle ve bu yolculukta ne kadar çok şey başardığımızla gurur duyuyoruz. Bugün, dünyada başka hiçbir şeye benzemeyen ve sürdürülebilir, güvenilir ve sürekli kaliteyi temsil eden, yalnızca Alman mühendislik becerileriyle övünebiliriz. Olağanüstü enerji verimliliği, rahat kullanımın yanı sıra basit kurulum veya özel dayanıklılık; ürünlerimizi diğerlerinden ayıran şey budur.

Standart üstü kalite

Ortadan pivot çati penceresi

Designo R4 modeli

Bağlanti elemanlari arasinda mükemmel bir uyum vardir R7 modelimizle.
R4 modelimiz tüm ihtiyaçlari yerine getiren ayni zamanda dönme ekseninin tam yarisinda durmasiyla çok yararli bir kullanim sağlar.pencerenin alt kisminda bulunan kol yardimiyla çok rahat bir kullanimi vardir. Eğer istenirse kiş aylari için özel isi yalitimli (WD) hale getirilebilir.

Tecrübelerimiz ve çözümlerimiz

Kısaca Designo R4 modelimizin faydaları

Fonksiyonel

Çati penceresinin ortadan pivot olmasi mekanin daha iyi havalandirilmasini ve aydinlatilmasini sağlar.

Kullanim rahatliği

Tek bir kol ile tüm fonksiyonlari rahatça kullanabilirsiniz.

Enerji verimliliği

Seçmeniz durumunda wd isi yalitim malzemesi ile buhar bariyeri kullanilmasi mümkün.

Güvenlik

3 adet kilit noktasi ile sizdirmazlik ve hirsizliğa karşi etkili çözüm

Kolay kullanim

R4 model çati pencereleri ayni zamanda istenildiği takdirde elektrikli hale de getirilebilir.

Daha yüksek kullanim rahatliği

İlk 3 teki pivot çati penceresi

Designo R7 modelimiz

Designo R7 penceresi, pencerenin 3/4'ünde konumlandırılmış dönme eksenine sahiptir; bu, açık pencereden sınırsız görüş ve doğal ışığa serbest erişim sağlar. Ayrıca bu ürün, kullanıcının boyu ne olursa olsun pencerelerin dik açılabilme imkanı sayesinde yüksek kullanım konforunun keyfini çıkarmanızı sağlar. Designo R7 penceresinin dar çerçeve profilleri çatı katının mükemmel şekilde aydınlatılmasını sağlar.

Tecrübelerimiz ve çözümlerimiz

Kısaca Designo R7 modelimizin faydaları

İşlevsellik

Çatı penceresinin üstten pivot olarak 4/3 lük kısmından açılması sayesinde tam açılma esnasında tavanın altına sarkma yapmadan rahat bir yaşam sunar

Rahat kullanım

Tek bir kol ile tüm fonksiyonlari rahatça kullanabilirsiniz

3 lü koruma

WDF R79 WD 3 LÜ koruma unsurları, 3 lü cam özelliği, termo blok WD ve buhar bariyeri sayesinde evinizdeki mükemmel enerji dengesini garanti eder

Güvenlik

3 adet kilit noktasi ile sizdirmazlik ve hirsizliğa karşi etkili çözüm

Kolay kurulum

Pencerenin kurulum sonrası ayarının mükemmel şekilde ayarlanması ve her zaman ayarlı olması

Çatı katınızın aydınlatılması

İnce çerçeveli profilleri sayesinde Designo R7 sınırsız görüş ve doğal ışığı en iyi şekilde alarak ferah bir ortam sağlar.

Üstün işlevsellik ve enerji verimliliği

Üstten pivot çatı penceresi

Designo R8

Bu pencerenin tüm roto çatı pencerelerinin yanı sıra özel bir yeri vardır.Tek kolla kontrol edilen çift açılma sistemi sayesinde en yüksek işlevselliğe sahiptir. Bu model yüksek ısı yalıtım parametrelerine sahiptir. Bu sayede pasif yapılarda enerji verimliliği açısından başarılır bir şekilde kullanılabilir. Designo R8 yaşam alanları için mükemmel bir çözümdür. Pencerenin potansiyel tüm açma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Tecrübelerimiz ve çözümlerimiz

Kısaca Designo R8 faydaları

İşlevsellik

Çift açılma sistemi sayesinde maksimum hareket özgürlüğü ve kolay kullanım: eğme ve üstten asma işlevi

Enerji verimliliği

Pasif ev standartlarına uyarlanmış yüksek performanslı yalıtımlı camlar ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler

Sızdırmazlık

Son derece sıkı: Önceden monte edilmiş ısı yalıtımımız (WD bloğu) ve buhar bariyeri filmi sayesinde maksimum stabilite ve enerji verimliliği

Güvenlik

Lamine emniyet camı, kırılma sırasında cam parçalarından kaynaklanan yaralanmalara karşı koruma sağlar

Emniyet

4 kilitleme noktası ve en yüksek beşinci güvenlik derecesi, hırsızlığa karşı ek koruma sağlar

Dayanıklılık

Daha fazla stabilite, enerji verimliliği ve uzun ömür için fiberle güçlendirilmiş PVC içi boş oda profili

Rahat kullanım

Tek bir çok işlevli alt tutamakla tüm pencere işlevlerinin kolay kullanımı

Ergonomik

Kilitleme sistemi, kanadı otomatik olarak temizleme konumunda cıvatalar

Çeşitli aksesuarlar

zro-landing-page-international

Harici panjur

ZRO

Çatı katında yaşam çok güzel olabilir: Etkili ısı perdelemesi yazın hoş bir serinliğin korunmasını ve kışın ısının dışarıya kaçmamasını sağlar. Aynı zamanda tamamen bilinç kaybı sizin için önemli mi? O halde Roto dış panjurumuzu öneriyoruz: verimlilik, kullanım konforu ve tasarım açısından optimum. ZRO panjur dışarıdaki ışığı, ısıyı ve soğuğu korur. Hırsızlığa karşı ek koruma sağlar.

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
zma-landing-page-international

Dış tente

ZMA

Gün ışığından faydalanmak istediğiniz oturma veya çalışma odalarınız mı var? Yazın güneşten dolayı aşırı ısınmasını önlemek ve aynı zamanda güvenilir bir ısı korumasına mı ihtiyacınız var? Roto dış tente, ısıyı verimli bir şekilde dışarıda tutar ve bol miktarda parlamayan ışığın içeri girmesini sağlar; bu, yaz ortasında da işinize odaklanmak için ideal koşullardır. Hava koşullarına dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve kire karşı dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır.

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
zar-landing-page-international

Ekran dış perdesi

ZAR

Roto Screen dış perde, ısıyı durduran ve bol miktarda parlamayan ışığın içeri girmesini sağlayan temel çözümdür. ZAR aksesuarının içeriden takılması kolaydır ve tüm mevsim boyunca ısıya karşı etkili koruma sağlar. Ayrıca yüksek kaliteli, hava koşullarına dayanıklı ve kir tutmaz plastik kaplamalı kumaştan yapılmıştır.

 

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
roto-roof_window_exclusive_roller_blind_zre_landing_page_new3

Özel stor perde

ZRE

Oturma ve ofis odalarınızın hoş bir şekilde aydınlık olmasını istiyorsunuz. Ancak göz kamaştırıcı, göz kamaştırıcı ışık yumuşatılmalıdır. Dışarıdan içeri ne kadar ışık alacağınızı kendiniz belirlemek ister misiniz? Ama aynı zamanda kimsenin odaya bakmasını da istemiyor musun? Gün ışığı alan stor perdemiz samimi, aydınlık odalar için yarı saydam kumaşlar sunar. Son derece dekoratiftir ve meraklı gözlere karşı korur.

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
roto-roof_window_zrv_roller_blind_landing_page_new3

Karartma stor perde

ZRV

Aradığınız karanlıkta onarıcı bir uyku mu? Çocuklarınız yaz aylarında güneşten uyanmadan öğle uykusu yapmak mı istiyor? Dışarıda hava hala aydınlık olmasına rağmen evinizde sinema atmosferinde film keyfi mi yapmak istiyorsunuz? Roto karartma stor perde, odanızın karartılmasının öncelikli olduğu durumlarda ideal Roto iç aksesuarınızdır. Kaplamalı kumaş ışık ışınlarına hiç şans vermez ve alüminyum raylardaki yan kılavuz, ışığın kenarlardan girmesini önler.

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
Roto_roof_window_ZFA_pleated_blind_landing_page_new

Pileli perde

ZFA

İstenmeyen izleyicilere ve parlamaya veya karartmaya karşı dekoratif koruma*, odada bireysel bir atmosfer sağlar. Ayrıca gizliliğinizi koruyan, özellikle dekoratif bir aksesuar mı arıyorsunuz? Çok popüler ve çekici bir çeşit ise Roto pilili perdemizdir. Kumaş her odaya kişisel bir dokunuş katar. Beyaz, bej veya açık gri gibi yumuşak tonlar, klasik, göze çarpmayan bir atmosfer yaratırken, turuncu veya yeşil gibi canlı renkler, dekorun gelen ışıkla parlamasını sağlar. Roto pilili perdenin ışığı dışarıda tutan opak kumaş seçenekleri de mevcuttur.

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
roto-roof_window_venetian_blind_zja_landing_page_new3

Jaluzi

ZJA

Işığa ve istenmeyen izleyicilere karşı esnek koruma. Evde esnek olmak isteyeceğiniz durumlar vardır. Bazen çok fazla ışığa ihtiyaç duyarsınız. Diğer zamanlarda ise mahremiyetinizi korurken ve meraklı gözlerin gözetimi altında olmadan odanızda parlaklığa ihtiyaç duyarsınız. Çıta konumunu değiştirerek, ışık derecesini ve mahremiyet korumasını tamamen kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak basit ve esnek bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Jaluzi neme dayanıklı olduğundan banyo ve mutfak için idealdir.

 

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right
pro_ssi_zri_lzzz_m_wz_zzz_143_des_roto_jasne

Böcek koruma perdesi

ZRI

Davetsiz misafirlere karşı mükemmel koruma. Yaz aylarında taze bir esintinin açık pencereden odaya esmesini seviyor musunuz, ancak rahatsız edici böceklerin içeri girmesini istemiyor musunuz? Davetsiz misafirlere karşı evinizi koruyun. Roto böcek koruma perdesini öneriyoruz. Özelliği, hem bireysel bir çözüm olarak hem de diğer tüm Roto iç aksesuarlarıyla birlikte çalışmasıdır.

 

İngilizce daha fazla bilgi için:keyboard_arrow_right

Roto Grubu

Roto Çatı Pencereleri ve Aksesuarları

Roto Frank DST Vertriebs-GmbH, Roto Frank AG'nin bağımsız bir bölümüdür. Bölümün genel merkezi Bad Mergentheim'da bulunmaktadır ve yaklaşık 700 çalışanı bulunmaktadır. Üstelik 3 adet ultra modern üretim tesisimizle övünebiliriz. Avrupa'nın her yerinde 1200 kişi bizim için çalışıyor. Ürünlerimiz yalnızca uzman satıcılar ve çatı kaplama ticaretindeki profesyoneller aracılığıyla satılmaktadır.

Roto kimdir? Değerlerimiz – hikayemiz

1935'ten beri Roto

Hikayemiz 1935 yılında şirketin kurucusu Wilhelm Frank'ın endüstriyel olarak üretilen ilk Tilt&Turn donanımını icat etmesiyle başlıyor.

1930'lu yıllarda mekanik ve hırdavat sektörü günümüze kadar önemli projelerin temelini oluşturan birçok yenilik üretmiştir.

...

Yenilikçi ruh ve güç

Hikayemiz 1935 yılında şirketin kurucusu Wilhelm Frank'ın endüstriyel olarak üretilen ilk Tilt&Turn donanımını icat etmesiyle başlıyor.

1930'lu yıllarda mekanik ve hırdavat sektörü günümüze kadar önemli projelerin temelini oluşturan birçok yenilik üretmiştir.

Tilt&Turn donanım sistemi, neredeyse bir asırdan sonra bugün dünyanın her yerindeki evlerde yaşam konforunu artırmaya devam eden bir ürünün başlangıç ​​noktasıydı.

add_circle Show add_circle Close

Üretim tesisleri

 

Avrupa'da teknolojik açıdan gelişmiş üç üretim tesisiyle Roto, enerji tasarrufunun yanı sıra çatı katınızda konforlu bir yaşam için yenilikçi birinci sınıf ürünler geliştirir, tasarlar ve üretir.

Roto, çatı pencereleri, aksesuarları ve çatı merdivenleri...

Sınır tanımayan kalite

 

Avrupa'da teknolojik açıdan gelişmiş üç üretim tesisiyle Roto, enerji tasarrufunun yanı sıra çatı katınızda konforlu bir yaşam için yenilikçi birinci sınıf ürünler geliştirir, tasarlar ve üretir.

Roto, çatı pencereleri, aksesuarları ve çatı merdivenleri alanında dünyanın en iyi markalarından biridir. Avrupa'daki üç ultra modern üretim tesisimizle, enerji tasarrufunun yanı sıra çatı katınızda konforlu bir yaşam için yenilikçi birinci sınıf ürünler geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyoruz.

Roto Frank DST Vertriebs-GmbH'nin genel merkezi 2001 yılından bu yana 700'den fazla çalışanıyla Bad Mergentheim'da bulunuyor. İkinci en büyük üretim tesisimiz, Roto ürünlerinin geliştirilmesine 420 kişinin katkıda bulunduğu Lubartów, Polonya'da bulunmaktadır.

Günlük çalışmalarımızda hepimiz Roto'nun yol gösterici ilkesini takip ediyoruz: yüksek esneklik, katılım ve performans.

 

.

add_circle Show add_circle Close

Dünya çapında Roto

Roto'nun Avrupa'da 20 satış ofisi ve dünyanın her yerinden müşterilerimize tedarik sağlayan çok sayıda lojistik noktası bulunmaktadır. Bu sayede birçok lojistik değerden faydalanabilirsiniz.

İster Almanya'da, ister Avusturya'da veya İsviçre'de, ister...

Öncü çözümler

Roto'nun Avrupa'da 20 satış ofisi ve dünyanın her yerinden müşterilerimize tedarik sağlayan çok sayıda lojistik noktası bulunmaktadır. Bu sayede birçok lojistik değerden faydalanabilirsiniz.

İster Almanya'da, ister Avusturya'da veya İsviçre'de, ister İngiltere'de, ister Fransa'da veya Polonya'da olsun: Roto'nun enerji tasarruflu çatı pencereleri zamanın sinirini bozuyor. Avrupa genelinde 20'den fazla satış ofisi ile Roto, büyüme rotasını belirledi.

Üstelik Avrupa genelindeki lojistik noktalarımız ürünlerimizin daha etkin şekilde dağıtımına olanak sağlıyor. Bu, bireysel bölgesel ihtiyaçlara daha hızlı yanıt vermemizi sağlar.

Roto, şimdi ve gelecekte, üstün kalitenin "Alman malı"nın hâlâ her şeyin ölçüsü olduğu bir iş yeri olarak Almanya'ya kendini açıkça adamıştır.

 

add_circle Show add_circle Close

Alman yapımı

 

Roto değerlerinin kalite standartları ve normlarında tutarlı bir şekilde uygulanması, ortaklarımız ve müşterilerimiz nezdinde güven oluşturur. "Alman yapımı"nın anlamı budur.

Merkezi Stuttgart yakınlarındaki Leinfelden-Echterdingen'de bulunan Roto Frank AG,...

Üstün kaliteli

 

Roto değerlerinin kalite standartları ve normlarında tutarlı bir şekilde uygulanması, ortaklarımız ve müşterilerimiz nezdinde güven oluşturur. "Alman yapımı"nın anlamı budur.

Merkezi Stuttgart yakınlarındaki Leinfelden-Echterdingen'de bulunan Roto Frank AG, bir Alman şirketler grubudur. Roto organik ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek büyük ve saygın bir şirket haline geldi.

Ortak değerlerimiz, Roto'nun bir Alman şirketi olarak lider olmasını sağlayan kimliği temsil etmektedir. Şirketimizin değer yapısı üç temele dayanmaktadır:

ü Süreklilik, sonuç ve güvenilirlik

ü Tecrübe, başarma azmi ve vizyon

ü Bilgi, yetenek ve Alman mühendislik becerileri

Teknoloji trendini belirleyen Roto, hassas çözümler ve dayanıklılıkla sizi kazanacak akıllı ürünler geliştirir.

Üretim ve çevre yönetiminin yanı sıra lojistik de güvenilirlik, titizlik ve öngörü gibi Alman değerlerine odaklanmaktadır.

İnşaat ve geliştirmedeki Alman hassasiyetinin yanı sıra kalite ve süreç yönetimi de dünya çapında yüksek kaliteli hizmet sağlar.

Alman değerlerinin kalite standartlarında ve normlarında tutarlı bir şekilde uygulanması, ortaklarımızın ve müşterilerimizin güvenini kazanan şeydir.

"Alman yapımı"nın anlamı budur.

 

add_circle Show add_circle Close

Roto'yu seçmek için beş neden

Roto çatı pencereleri büyük ölçüde önceden monte edilmiştir. Isı yalıtımı, buhar bariyer filmi ve montaj açısı? Hepsi önceden takılmış! Kutunun dışına ve çatıya – aynen böyle.

 • Hızlı, güvenli ve güvenilir montaj
 • %0 yoğuşma, %100 sızdırmazlık
 • Enerji...

Kolay montaj

Roto çatı pencereleri büyük ölçüde önceden monte edilmiştir. Isı yalıtımı, buhar bariyer filmi ve montaj açısı? Hepsi önceden takılmış! Kutunun dışına ve çatıya – aynen böyle.

 • Hızlı, güvenli ve güvenilir montaj
 • %0 yoğuşma, %100 sızdırmazlık
 • Enerji verimliliğinin dayanıklılığı

Roto ürünleri, yüksek enerji verimliliğine sahip standart modellerinde bile sizi ikna edecektir. İster enerji odaklı yenileme için, ister yeni modern yapılar için konforlu yaşam amacıyla. Roto ile her durumda güvenli taraftasınız!

 • Daha fazla kolaylık, daha...

Eficienta energetica

Roto ürünleri, yüksek enerji verimliliğine sahip standart modellerinde bile sizi ikna edecektir. İster enerji odaklı yenileme için, ister yeni modern yapılar için konforlu yaşam amacıyla. Roto ile her durumda güvenli taraftasınız!

 • Daha fazla kolaylık, daha az maliyet
 • Bulunduğunuz yerde mükemmel mikro iklim
 • Kuru cam, küf ve nem yok

Bizim için ortaklık, güvenle birlikte çalışmak demektir. Bu nedenle ülkedeki Resmi Ortağımızla işbirliği yaparken bir ilkeye saygı duyuyoruz: profesyoneller tarafından inşa edildi - profesyoneller tarafından satıldı - profesyoneller tarafından kuruldu. Sadece...

Ortaklık

Bizim için ortaklık, güvenle birlikte çalışmak demektir. Bu nedenle ülkedeki Resmi Ortağımızla işbirliği yaparken bir ilkeye saygı duyuyoruz: profesyoneller tarafından inşa edildi - profesyoneller tarafından satıldı - profesyoneller tarafından kuruldu. Sadece size en iyi çözümleri ve güvenilir tavsiyeleri sunmak için.

 • Güven
 • Yetkinlik
 • Destek

Güneşe, sıcağa ve soğuğa karşı daha fazla koruma sağlayan iç ve dış aksesuarlar mevcuttur. Çoklu bağlantı, doğal ışığın kullanılması için daha fazla olanak anlamına gelir. Elektrikli tahrikle donatılmış çatı pencereleri ulaşılması zor alanlar için en iyi...

İşlevsellik

Güneşe, sıcağa ve soğuğa karşı daha fazla koruma sağlayan iç ve dış aksesuarlar mevcuttur. Çoklu bağlantı, doğal ışığın kullanılması için daha fazla olanak anlamına gelir. Elektrikli tahrikle donatılmış çatı pencereleri ulaşılması zor alanlar için en iyi çözümdür.

 • Konforlu yaşam
 • Etkili aydınlatma
 • Kolay kontrol

Güçlü taahhüdümüz – 15 yıla kadar garanti*. Roto ile hiçbir risk almazsınız. Eşsiz bir "Alman yapımı" kalite: yalnızca en iyi malzeme ve işçilik.

 • Güvenilirlik ve dayanıklılık
 • İç huzuru
 • Emniyet ve güvenlik

Notlar

*ESG dış camlı pencerelerde dolu...

Alman malı kalite

Güçlü taahhüdümüz – 15 yıla kadar garanti*. Roto ile hiçbir risk almazsınız. Eşsiz bir "Alman yapımı" kalite: yalnızca en iyi malzeme ve işçilik.

 • Güvenilirlik ve dayanıklılık
 • İç huzuru
 • Emniyet ve güvenlik

Notlar

*ESG dış camlı pencerelerde dolu nedeniyle oluşan cam kırılmalarına, donatıların çatlamasına ve çerçevelerin çatlamasına karşı. Garanti süresi değişiklik gösterebilir. Lütfen bunu Distribütörünüzle onaylayın.

add_circle Show add_circle Close

Roto Resmi ortağı iletişimi

Sorularınız veya önerileriniz mi var? Geribildirim için teşekkürler!

Roto ürünleri hakkında yetkin ve kapsamlı bir şekilde bilgilendirilmek ister misiniz? Size daha fazla bilgi gönderilmesini ister misiniz? Yakınınızda uzman bir satıcı mı arıyorsunuz veya çatı pencerenizi monte etmek için profesyonel bir çatı ustasına mı ihtiyacınız var? Öyleyse Türkiye'deki Resmi Ortağımız sorularınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!


Lütfen * ile işaretlenmiş yerleri doldurunuz.

Roto Resmi Ortağı

FUZYON MAKINE TEKSTIL INSAAT

VE OTOMOTIV SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

Mimar Sinan Caddesi Ümit Yaşar Oğuzcan Sok. No:7/C

Soğanlı Bahçelievler/İstanbul
 

Telefon: 0212 505 7 6 8 6
Fax: 0212 505 7687

E-mail: info@rotocatipenceresi.com

Genel Müdür: 

Ahmet KURT  0532 201 44 03  – akurt62@msn.com

Proje Müdürü (İnşaat Mühendisi):

Yusuf KURT – 0532 050 83 24

rotocatipenceresi.com

 

More information keyboard_arrow_right
autorenew